Dnes jsem měla opět skvělou hodinu se svou mentorkou. Pokud samy podnikáte a potřebujete probrat své nápady či problémy s někým objektivně - je zkušený mentor to nejlepší řešení - tedy alespoň pro mě.
Dnes jsme se po skypu viděly téměř po dvou měsících, protože jsem právě před dvěma měsíci po velmi dlouhé době - asi tak 10 let onemocněla. Pravá diagnóza se velmi mazaně skrývala celý měsíc převlečená za virózu, než jsme přišli - respektive můj lékař přišel na to, že se jedná o potvory zvané mykoplazmata... A ačkoliv jsem velkou odpůrkyní antibiotik, tak asi ani nemusím zdůrazňovat, jak jsem je tentokrát po téměř pěti týdnech neustáleho kašle a bolestí v krku s radostí přijala...
Tento příběh jsem převyprávěla také své mentorce. Zeptala se mě, jestli jsem již někdy prodělala něco podobného a světe div se - vzpomněla jsem si, že ano. Trpěla jsem velmi v jednom období mého dětství na zápaly plic... Trochu jsme se "pohrabaly" v příčinách a po té mi má mentorka říká:
"Mám pro Vás důležitý úkol - namalujte obraz pro tu malou Ondřejku, která tehdy neuměla jinak, než přes nemoc řešit situaci ve které se nacházela..."
A tak, namísto obvyklé přípravy na mou podnikatelskou aktivitu ve firmě, se budu věnovat té malé Ondřejce a věnuji jí ten nejkrásnější obraz ve kterém bude vše to, co jí tehdy chybělo, aby ta velká už nikdy nemusela brát drsná atibiotika a kašlat skoro dva měsíce :-).
Mám nejlepší mentorku :-) a věřím, že nakonec i tu přípravu na akční podnikatelský týden zvládnu bez obav a s radostí :-)....




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...