Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Maminka podnikatelka

Určitě už tady je spousta článků o maminkách podnikatelkách. Tak já se k nim přidávám. :-) Jelikož již delší dobu spolupracuji s jednou českou firmou a jsem její poradce, řekla jsem si, že si už založím živnost, procize už jsem měla veliké a nechtělo se mi neustále kupovat výrobky, které nestíhám spotřebovávat. Navíc jsem na RD, tak je to o to lepší. A musím se podělit, že dneska mi přiščla má první provize na účet. Jupííí. Hned je to pěknější a i když nechci utrácet a peníze si šetřit, tak můžu koupit i nějaké ty krásné dárky nebo i když holky potřebují něco na sebe nebo i konečně já, protože já sama sebe dost odbývám, ale myslím, že spousta z nás to tak také má. Než aby jsme si koupily něco sami sobě, tak raději dopřejeme dětem.  A jak vy a podnikání? Daří se vám? Nebo stále přemýšlíte jestli do toho podnikání jít nebo ne?  Já jsem si ještě navíc i ktéto své činnosti přidala do ŽL i ruční práce, jelikož ráda háčkuji. Mám i své stálé odběratele, teďka byl frmol s vánoční tématikou, takže jsem po chvilkách volna háčkovala samé sněhové vločky. A k tomu ještě různé košíky a tašky, jako dárky :-)  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články