Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Když maluji na "míru"...

Malování je moje vášeň - jak se dnes říká o tom, co Vás baví tak moc, že zapomenete na čas - zkrátka na vše. Nikdy dopředu nevím, jak bude obraz vypadat a co na něm bude. Jediné, čím jsem si skoro vždy jistá jsou barvy - ty cítím hned, jak to na mě přijde... Malování myslím :-)))... V čem tkví Moje absolutní šťestí, když maluji? Ve volnosti, že maluji to co cítím.  Před několika měsíci se mě Danuška - moje kamarádka zeptala, jestli bych namalovala obraz jen pro ní :-), jako že na míru...  Včera jsem si řekla, že Dneska by to šlo :-))), a Danuška se dnes přijela podívat, jestli je to ten ON... Právě si jej odvezla :-) - JEJÍ SVĚT Její něha prostoupila celý Vesmír.
A každý, kdo k ní pohlédl, se rázem ztratil v její nesmírné laskavosti orámované pouze jejím srdcem...
Akryl na plátně, 140 x 100

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články