Malování je moje vášeň - jak se dnes říká o tom, co Vás baví tak moc, že zapomenete na čas - zkrátka na vše.
Nikdy dopředu nevím, jak bude obraz vypadat a co na něm bude.
Jediné, čím jsem si skoro vždy jistá jsou barvy - ty cítím hned, jak to na mě přijde... Malování myslím :-)))...
V čem tkví Moje absolutní šťestí, když maluji? Ve volnosti, že maluji to co cítím.
Před několika měsíci se mě Danuška - moje kamarádka zeptala, jestli bych namalovala obraz jen pro ní
:-), jako že na míru...
Včera jsem si řekla, že Dneska by to šlo
:-))), a Danuška se dnes přijela podívat, jestli je to ten ON... Právě si jej odvezla
:-) -
JEJÍ SVĚT
Její něha prostoupila celý Vesmír.
A každý, kdo k ní pohlédl, se rázem ztratil v její nesmírné laskavosti orámované pouze jejím srdcem...
Akryl na plátně, 140 x 100


Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...