Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

KDYBY SIS MĚLA VYBRAT 1 VĚC, KTERÁ TI DĚLÁ RADOST...

KDYBY SIS MĚLA VYBRAT 1 VĚC, KTERÁ TI DĚLÁ RADOST... ...co by to bylo? V Životě trávíme někdy příliš mnoho času činnostmi, které nás těší. Které děláme z povinnosti. Protože musíme. Protože se to od nás čeká. Protože "nemáme" na výběr... Kdybyste ale na chvíli zavřeli oči a mohli jste dělat cokoliv... mít cokoliv... být kýmkoliv... co byste si přáli? :)
Co by dosytilo vaše baterky, vaši vnitřní energii?
Co by vám vyloudilo úsměv na rtu?
Nebo sňalo aspoň na chvíli těžké břímě ze zad, abyste mohli jít dál svou Cestou s radostí a lehkostí? <3 Já mám jasno, já bych právě teď šla na masáž. :-D
A co Vy? Najdete tu svou věc, která by vás právě teď nebo dlouhodobě dosytila? A umíte si ji dopřát? :) Budu ráda za sdílení vašich radostí i zamyšlení nad radostí a spokojeností ve vašem Životě. :)   Přeji vám krásné zamyšlení v tomto adventním čase. <3 S Láskou Lenka   www.myjsmeTVURCI.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články