KDYBY SIS MĚLA VYBRAT 1 VĚC, KTERÁ TI DĚLÁ RADOST...
...co by to bylo?
V Životě trávíme někdy příliš mnoho času činnostmi, které nás těší. Které děláme z povinnosti. Protože musíme. Protože se to od nás čeká. Protože "nemáme" na výběr...
Kdybyste ale na chvíli zavřeli oči a mohli jste dělat cokoliv... mít cokoliv... být kýmkoliv... co byste si přáli?
:)Co by dosytilo vaše baterky, vaši vnitřní energii?
Co by vám vyloudilo úsměv na rtu?
Nebo sňalo aspoň na chvíli těžké břímě ze zad, abyste mohli jít dál svou Cestou s radostí a lehkostí?
<3
Já mám jasno, já bych právě teď šla na masáž.
:-DA co Vy? Najdete tu svou věc, která by vás právě teď nebo dlouhodobě dosytila? A umíte si ji dopřát?
:)
Budu ráda za sdílení vašich radostí i zamyšlení nad radostí a spokojeností ve vašem Životě. :)
Přeji vám krásné zamyšlení v tomto adventním čase.
<3
S Láskou Lenka
www.myjsmeTVURCI.cz
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...