Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Kabelka

Tak už jsem zase tady :-) :-). Dámy jak se stavíte ke kabelkám? Já osobně kabelky zbožňuji, nosím je každý den a musím přiznat, že třeba batoh nosím jenom na výlet. Trochu mě udivuji, když hezky oblečená dívka nebo dáma má na zádech batoh. Nejenom, že se to nehodí k oblečení, ale spíše mi to připadá, že jde někam na výlet. Samozřejmě, že v dnešní době jsou i krásné batohy, to je jasné, můžeme si vybírat ze spoustu vzorů a barev, ale stále je to batoh. Kabelka je elegantní a většinou se hodí ke všemu. Já dávám přednost na obyčejný den trochu větší, ne psaníčko, tam se mi nic nevejde. Protože jsme ženy se spoustou zbytečností, jak mi říká manžel, musím mít kabelku, kam se vše vejde. A že je toho požehnaně :-), vždyť to víte, asi máte také ten problém. Mám hodně kabelek k různým typům oblečení a tak si hledám levnější i dražší. Při svém hledání jsem "narazila" na úžasný e-shop a tak bych se chtěla s vámi o něj podělit. Třeba si vyberete. A nyní i v akci. A nezapomeňte, že kabelka také vypovídá něco o vaší osobnosti. http://www.afronatur.cz/akce/

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články