ANO, JÁ STÁLE VĚŘÍM, JAK JE ŽIVOT UŽASNÝ A KRÁSNÝ V TOM, Že
mi ukazuje typy lidí co mi budou procházet životem a nebude nuda, je poznávat :-D a někteří v něm po tom co se u mě tato situace stala, že jsou se mnou a budou stále a když mě měli vždy rádi, začli mne obdivovat za to, co vlastně se ze mne náhle stalo:-D:-D
Přesto jsem stejná:-D :-D:-D:-D že jsem veselá až kolikrát praštěná holka ačkoli věkem ženská ale vzrůstem jako holka ze základky:-D:-D a pořád v očích naivitu :-p Ale ty oči už prozřely :-D:-D nejsou rentgen ale už koukají spíš tak jak mají na něco a na někoho kolem koukat :-D no a citlivá stále na určité věci, že určitě dokážu chápat to, že každý jsme nějaký a ne, že ho budu předem za něco, co se mi zpočátku nellíbí a odsoudím ho už tak, aniž bych na něj hrála divadlo a zachovala se po určitém čase, že si ho jako zprotivim s tím že bych do toho nešla sama ale citlivá právě v tom, že si to vyřeším úplně sama a hned spíš:-D:-D kdy i když s tím budu nepříjemná tak i když mi to způsobí možná potíže, tak vím jasně
jsem stejná v tom, že se jmenuji stejně a povahu stejnou, ale jiná v tom, že o to víc si vážím sebe, za to co jsem doposud dokázala a ještě dokážu......":-D:-D




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...