Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jakou má souvislost řízení auta s kuráží?

Řízení auta dost dobře odráží to, jak v životě fungujeme a reagujeme. Ale tohle všechno mi secvaklo až při ježdění autem po Praze.

Bydlím tu rok a autem se tu pohybuju pravidelně každý den půl roku. Najezdím asi tak 30-50 km denně. A zjistila jsem několik zajímavých věcí:
    jako i ta obří Praha zase tak velká není a už se na spoustu míst dopravím i bez navigace ???? naučila jsem se obstojně přejíždět tramvajový pruhy, brr v autě můžu mít kvalitní zázemí a kancelář denně díky autu nachodím mnohem míň kroků… :/ trošku (dost) negativní dopad velký provoz a všude samá auta mě nutí být drzejší, proaktivnější a pružnější – a tady vnímám největší benefit. Takhle celá záležitost mě učí nebýt pasivní, ale když něco chci, tak hledat cesty, být pohotová a nečekat, že mě někdo pustí (něco dovolí). Zkrátka mi to dalo mnohem větší kuráž ????
No a poslední věc k tomu ježdění. Uvědomila jsem si, že je super, když řidiči znají pravidla a řídí se nimi. Všechno pak odsejpá, je předvídatelné a jasné. Říkám si, kde bych ve svém životě mohla přidat nějaká pravidla ???? Zní to na jednu stranu trochu strnule… pravidla.. je přece cool rebelovat, ale pardon, já když vidím lidi, kteří mají vlastní pravidla ve svém životě, tak jsou prostě úspěšní….

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články