Řízení auta dost dobře odráží to, jak v životě fungujeme a reagujeme. Ale tohle všechno mi secvaklo až při ježdění autem po Praze.
Bydlím tu rok a autem se tu pohybuju pravidelně každý den půl roku. Najezdím asi tak 30-50 km denně. A zjistila jsem několik zajímavých věcí:
-
jako i ta obří Praha zase tak velká není a už se na spoustu míst dopravím i bez navigace ????
naučila jsem se obstojně přejíždět tramvajový pruhy, brr
v autě můžu mít kvalitní zázemí a kancelář
denně díky autu nachodím mnohem míň kroků… :/ trošku (dost) negativní dopad
velký provoz a všude samá auta mě nutí být drzejší, proaktivnější a pružnější – a tady vnímám největší benefit. Takhle celá záležitost mě učí nebýt pasivní, ale když něco chci, tak hledat cesty, být pohotová a nečekat, že mě někdo pustí (něco dovolí). Zkrátka mi to dalo mnohem větší kuráž ????




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...