Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak zvládnout fungování v karanténě aneb základem je komunikace

Je tady další týden koronavirového období. Sepsala jsem pro Vás pár tipů ohledně komunikace na homeofficech a v karanténě, tak abyste se vyhnuli "ponorkové nemoci" a šílenství, které může doma vznikat. Jsou to rady a triky, které používáme v mediaci ke zvládnutí emocí a vypjatých situací, ale mohou být použity i v běžném fungování k zefektivnění komunikace. Velmi často je pro nás tento způsob fungování nový a proto přináší spousty otazníků. Často mnoha situacím čelíme poprvé a naše reakce tak nemusí být stoprocentní. Ale na všem jde pracovat  :-). Článek je dostupný na mém webu a přibližuji Vám v něm jak spolu komunikovat, jak reagovat na partnera a jak si třeba nastavit povinnost a očekávání, tak abyste byli spokojeni. Přeji pohodově strávený čas a v případě dotazů mě kontaktujte, jsem Vám k dispozici.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články