To si musíš furt něco dokazovat? A který to vlastně nandáváš? Jsem nezastavitelnou střelou a prodírám kůži sama sobě. Už jsem pěkně proděravěná, jehelníček je proti mně úplnej srab. Kdy bude poslední rozstřel? Trpím všemi možnými syndromy, snad kromě Downova. Tourettovým, jelikož proud sprostých slov při zvýšení mé stresové hladiny není občas regulovatelný vůlí, FOMO, čiliže strach z nestíhání, vyhoření zapálení a FOBO… A ne, nejedná se bohužel o mou oblíbenou vietnamskou polévku. Tu jsem měla čas si dát asi před měsícem, tuším, že to bylo během přejezdu z jedné práce do druhé.
Táhni už....
Tak jo. Šach-mat. ;-)
(....)
Mám toho málo a tak hledám někoho, kdo by se mnou dvakrát týdně mluvil. Ne, že bych byla asociál, ale nutně potřebuju odblokovat tu svoji stěnu, která se vynoří vždycky v momentě, kdy po mě někdo chce, abych mluvila anglicky. To je zřejmě stále pro dost lidí synonymum šance na sex po Švédsku. Že by moderní seznamka? Shit…
A víte co? Po dopsání první knihy nenásleduje sladká, nebo aspoň nějaká, pauza. Ale sepisování druhého dílu. Doufám, že se bude konat i 2. díl mého života, protože absolutně nemám šanci to tady všecko za jeden život stihnout!!!
#nestíhámnesvačimnestihnutonestačim
zrzka-drzka.com *heart*




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...