Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak to začalo?

... Na začátku bylo jen spousty polštářků, a čepiček pro děti a pak? Ohromná závislost na kvalitních materiálech a plnit si malý sen....  Ano takhle to začalo, moje malé šicí bláznovství. Spousty času dopováním se informacemi, ano jsem pyšná, že můžu říct poradila jsem si sama, i když to nebylo jednoduché. Teď se stáčí zeptat na různých fórech a skupinách, ale moje paličatost, že si tím musím projít sama byla silnější.  Pár nepovedených kousků, které jsem opakovala dokud nebyli perfektní i když co je pro mě perfektní... A pak? Tomu všemu jen dát jméno.  Něco výjimečného, protože je to vlastně moje další dítě, zrovna se narodila Viki, malý andílek co měl namále*angel*,  (a přesně dnes je to 7let) tak jsem jí dala sestřičku KiVi. Hned jak jsem jméno přenesla na papír tak mi tam Valinka dala razítko malého ptáčka a Saša jen dodal mami a máš to celé orazítkované.  Ano, logo je vlastně dětská vize malé značky oblečení pro děti. Miluji tuhle práci, ale to nejkrásnější na ní je to nadšení maminek a dětí, které si naše kousky vybírají. *heart* A já bych jim chtěla že srdce poděkovat, že jen díky Vám si můžu plnit svůj malý velký sen :-**wine*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články