Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak své tělo "zotavit" po svátcích

Je po vánocích a někteří z nás se stále necítí ve své kůži. Je tomu tak nejen proto, že jsme si o svátcích dopřávali více dobrého ( myslím tím sladkého a tučného) jídla, někdo i sladkých nebo alkoholických nápojů, ale i proto že v zimě obvykle nemáme tolik přirozeného pravidelného pohybu jako je tomu po zbytek roku. Jak to řešit, abychom se zase cítili lépe a nestyděli si na jaře sundat zímní bundu?  Pojďme krůček po krůčku vylepšovat svůj jídelníček, pohybový rešim a životní styl celkově. Udělějme každý týden jednu změnu.....může to být z počátku 20 minut pravidelného denního pohybu navíc, vypití dvou velkých sklenic čisté vody denně nebo třeba konečně přestaňme sladit kávu (ikdyž je to jen ta jedna lžička :-)). Chystáme pro Vás pravidelné výzvy a inspirace včem a jak krůček po krůčku vylepšovat svůj životní styl a tím i jednou pro vždy zatočit s přebytečnými kilogramy a nikdy nekončící únavu.   Petra a Jirka     Sledujte: www.fitkouc.cz https://www.facebook.com/FITKOUC/ https://www.instagram.com/FITKOUC/

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články