Eliška chtěla řešit svůj pocit nejistoty v partnerských vztazích, protože jí to způsobovalo problémy. V některých situacích cítila, že nemá pevnou půdu pod nohama nebo reagovala zbytečně přehnaně.
Při koučinku s podvědomím jsme zjistily, že tenhle blok u ní vznikl v minulosti – v situaci, kdy nečekaně skončila v nemocnici. V té době byla zamilovaná a žila v dlouhodobém partnerském vztahu. Když ale, celá vyděšená, zavolala svému partnerovi, jestli za ní do nemocnice může přijet, on to odmítl. Byl v té době na služební cestě a viděl to pro sebe jako neekonomické. Z celého rozhovoru měla špatný pocit a uvědomila si, že u něho není na prvním místě. Těžkou situaci byla nucena ustát sama. Pak se rozhodla. Následoval rozchod s přítelem.
Ve vztahu, ale sama na problémy. Stojí to za to?
Tenkrát u ní vzniklo kořenové omezující přesvědčení: “Nemůžu se spolehnout na svého partnera.”




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...