Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak se dostat zpět do formy po Covidu?

Je mnoho lidí, kteří si prošli onemocněním jako je Covid 19. O karanténě a izolaci ví snad všichni. O čem se však moc nemluví je, jak se dostat zpět do kondice po onemocnění Covid 19? Pokud jsme krátce po karanténě, je nejvhodnější začít krátkými procházkami. Pravidelně chodit ven  aspoň 3 x týdně na hodinu. Pokud zvládáme procházky je dobré v dalších týdnech zařadit kolo a mírný běh. Doma můžeme zařadit lehčí cvičení zaměřené na dech a protažení svalů a kloubů, volíme pilates či jógu. Nesmíme zapomenout na dostatek vitamínů a minerálů. Vitamín A, D, B a kyselina listová. První týden zkuste jíst hodně syrové zeleniny, jako je avokádo, kapusta, brokolice, jablka a ořechy. Zařaďte bílé kysané jogurty a ryby. Je dobré stále chodit ven a postupně si zvyšovat ztracenou kondici. Pokud pociťujete špatné dýchání, malátnost nezoufejte, někdy to může být jen prvek toho, že jsme dlouho marodili. Pokud obtíže přetrvávají navštivte praktického lékaře, který zvolí další postup.  Hodně síly a zdraví přeje Savarena Systemické koučování a supervize www.michalatumova.cz

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články