Jsem Ryba - narozená v tomto znamení. Nepřikládala jsem tomu až tak velký důraz - ale jsem RYBA.
Mám svůj svět, krásný, plavu si v něm. Každým dnem si užívám krásy hlubin a svobody.
Nechci vnímat realitu se vším všudy - plavu si ve svém světě.
Ale - jsem tady - každodenní starosti a radosti.
Vnímám práci, kolegy, jejich starosti i radosti, jejich problémy.
Jsem tady s Vámi - mí žáci mě potřebují a já potřebuji je, ..
Prožíváme těžké dny, prosím, udělejme si s každým dnem trošku radost - jsme spolu,vnímáme se. Dělejme si radost - dnes svítí slunce, není to úžasné?
Pokud budete potřebovat se o někoho opřít - jsem tady pro Vás. Umím jen naslouchat. Ale naslouchám.
Moje rodina, sestra a všichni jsou tady taky - díky, že jsou.
Děkuji za Vás, všechny, za to že jste i těchto nejednoduchých chvílích.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...