Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Jak se cítit dobře

Někdy se všechno v životě složí, že je toho na člověka prostě moc. Dostane se do špatného stavu, který mu znemožňuje jít dál. Někdy je dobré odpočinout si a nic nedělat, ale když ani po delší době takový stav nepřechází, je dobré na něm zapracovat. Protože věřím, že „všechno je ve stavu mysli“, vždy u člověka začínám kontrolou podvědomých programů – tím, jestli ho podporují ho nebo sabotují. Při koučinku jsem nedávno řešila případ klientky Evy, která měla v poslední době perné období. Hledala si práci a měla za sebou další nepovedený pohovor. Poté zažila velkou hádku s partnerem. Když se do toho přidaly ještě vnější tlaky z médií, ohledně současné situace ve světě, měla pocit, že už to prostě nezvládne.
Na koučinku jsme v jejím podvědomí našly následující programy:
1) Jsem ve špatném stavu psychickém, fyzickém, duševním a emočním.
2) Nemůžu dál.
3) Mám všeho dost!
4) Moje přežití je ohroženo. Poté, co jsme situaci zpracovaly účinnými technikami NLP v jejím podvědomí, zbavila se negativní emoční zátěže a získala cenná poznání o tom, jak dál.

*heart*ČÍST CELÝ ČLÁNEK*heart*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články