Můj životní příběh je názornou ukázkou, že můžete zcela změnit sebe, plnit si své sny a být opravdu spokojená. To rozhodně neplatilo v mém „minulém životě“, jak ho nazývám. Myslela jsem si, že způsob života a osud je daný a nemůžu ho měnit. Tvrdě jsem pracovala a myslela si, že všechno si musím "odmakat", zasloužit a že ostatní mají jednodušší život než já. Vždycky jsem se hezky oblékala a líčila, nicméně můj vnější vzhled a to, jak jsem se prezentovala okolí, vůbec nekorespondoval s tím, jak jsem se cítila uvnitř - nedostatečně krásná, nemilovaná, nepochopená, a de facto, nešťastná. Až díky zlomovým událostem ve svém životě jsem pochopila, že můj život může probíhat i jinak, v cela opačném gardu. Postupem času jsem zpomalila, začala se mít ráda a vytvářet si život ke vlastní spokojenosti, ne k potěšení ostatních.
MĚLA JSEM VŠE,
co jsem chtěla, ale nebyla jsem šťastná. Chodila jsem nakupovat do drahých butiků, a přesto jsem nebyla sama sebou a se se sebou spokojená. Pořád jsem něco řešila - můj nos, výšku nebo velká stehna. Ostatní ženy pro mě byly vždycky krásnější, štíhlejší a lepší než já. Ve snaze zalíbit se jsem sledovala jsem různé trendy a naslouchala okolí více než sama sobě. Zpětně vidím, že to byl marný boj, ve kterém jsem nemohla nikdy vyhrát. Během doby, kdy jsem se vyrovnávala se ztrátou mojí maminky, jsem postupně začala objevovat sama sebe.
POKUD BUDETE POUZE SLEDOVAT TRENDY A POSLOUCHAT OKOLÍ, NIKDY NEBUDETE JEDINEČNÁ A SPLYNETE S DAVEM
DOKONALÁ NEBO SAMA SEBOU?
Během tohoto roku, co jsem spustila projekt SAMA SEBOU., jsem se setkala s různými názory okolí. Například takovým, že jsem našla svoji nejhorší fotku a dala ji vedle té nejlepší, aby to vypadalo „wow“. Víte, ono úplně nejde o foto ani o nějaké dokazování. Pro mě osobně je největší výhrou, že je mi se sebou dobře, našla jsem si svůj styl a připadám si více ženská. Netrápím se, nepochybuji a naopak jsem v pohodě a věřím si. Užívám si života jako nikdy předtím i s pocitem, že jsem DOKONALE NEDOKONALÁ.
NEMUSÍTE NIKOMU NIC DOKAZOVAT, PRO SEBE BUDETE VŽDYCKY DOST DOBRÁ!
JAK NA TO


POKUD BUDETE POUZE SLEDOVAT TRENDY A POSLOUCHAT OKOLÍ, NIKDY NEBUDETE JEDINEČNÁ A SPLYNETE S DAVEM
DOKONALÁ NEBO SAMA SEBOU?
Během tohoto roku, co jsem spustila projekt SAMA SEBOU., jsem se setkala s různými názory okolí. Například takovým, že jsem našla svoji nejhorší fotku a dala ji vedle té nejlepší, aby to vypadalo „wow“. Víte, ono úplně nejde o foto ani o nějaké dokazování. Pro mě osobně je největší výhrou, že je mi se sebou dobře, našla jsem si svůj styl a připadám si více ženská. Netrápím se, nepochybuji a naopak jsem v pohodě a věřím si. Užívám si života jako nikdy předtím i s pocitem, že jsem DOKONALE NEDOKONALÁ.
NEMUSÍTE NIKOMU NIC DOKAZOVAT, PRO SEBE BUDETE VŽDYCKY DOST DOBRÁ!
JAK NA TO
-
mějte se ráda taková, jaká jste
naslouchejte své intuici a tělu, komunikují s vámi
přijměte sama sebe se vším všudy
pochvalte se a odměňte se
poznejte a používejte svoje silné stránky
neřešte, co si o vás myslí okolí
najděte si svůj osobitý styl
dělejte, co vás baví
pobývejte v klidu a o samotě
čerpejte sílu a inspiraci z přírody
mějte kolem sebe lidi, kteří vás podporují a se kterými je vám dobře
poznejte, co doopravdy chcete a jděte si za tím
pečujte o sebe
vyhraďte si čas jen pro sebe
přestaňte s kritikou sebe i okolí
neřešte ostatní a raději "makejte" na sobě
naučte se říkat NE a dejte sebe na první místo

INFO A REZERVACE NA KURZ TADY: https://www.lucierybkova.cz/sama-sebou/




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...