Před čtyřmi měsíci jsem dostala dárek od svého úžasného manžela, který vyslyšel mou prosbu nebo spíše můj komentář ve chvíli, kdy jsem měla touhu vyfotit něco, co se mi v ten okamžik líbilo nebo mi přišlo zajímavé. Jen tak si dnes fotím pro radost a baví mě to. Chtěla bych vás též potěšit svoji osobní foto tvorbou, proto jsem se rozhodla některé foto zveřejnit.
- tato první fotka je z našeho útulného domova, kde jsme se snažili zachránit mládě sýkorky

- druhý obrázek - příroda z jedoucího auta
_5f76f1323a7bb.jpg)
- třetí foto něco barevného z přírody
_5f76f1f0df26a.jpg)
- momentky a detaily z mého okolí
_5f76f3649ef55.jpg)
- detaily na malé části přírody - rosa
_5f76f46dd0d22.jpg)
- okolí rybníka
_5f76f526ec88d.jpg)
- pohled z okna
_5f76f5f4ec425.jpg)
- pohled na mříž jinak
_5f76f6b167995.jpg)
- toto foto je z naší zahrady - pohled na odraz slunečních paprsků na hladině rybníčka
_5f76f7bc8cf5e.jpg)
- poslední obrázek z okolní krajiny - výhled do dáli
_5f76f88b8a762.jpg)
Chtěla bych tím vším vyjádřit, jak může být život krásný, když se dokážeme zastavit a vidět vše krásné kolem sebe, co tady pro nás je - matka Země ví, co nám může v tomto hektickém světě plném starostí, zodpovědnosti a pravidel pomoci !!!!!

Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...