Netlač řeku, teče sama. <3 ????????
Častokrát ve svém Životě máme pocit, že NĚCO MUSÍME. Že musíme to či ono, nebo tamto, abychom našli své "SVĚTLO NA KONCI TUNELU"...
OPAK JE ALE PRAVDOU: NEMUSÍME NIC. ????
STAČÍ JEN BÝT A NECHAT SE UNÁŠET PROUDEM ŽIVOTA. ????
STAČÍ JEN BÝT A DOVOLIT SI ČEKAT NA TU PRAVOU ZKUŠENOST, NA TEN PRAVÝ OKAMŽIK, NA TY PRAVÉ DVEŘE, KTERÉ NÁM ŽIVOT OTEVŘE, ABYCHOM PROŽILI PŘESNĚ TO, CO PROŽÍT MÁME. ⏰????????????????????
Čekání na něco není ztrátou času: je naladěním se na vesmírné síly Života, které nás laskavě a jemně vedou k těm pravým lidem, k těm pravým zkušenostem, do těch pravých míst, kde máme být, abychom byli spokojení, šťastní a žili v radosti, klidu a míru s uplatněním našich darů a talentů. <3
Dovolte tento týden vesmírnému programu, aby vás naučil ČEKAT na ten pravý okamžik, abyste mohli ve svém nitru najít vnitřní mír a důvěru v Život a jeho moudrost.
Dovolte sami sobě přijmout zkušenosti pro zkušenost samotnou. Bez posuzování na dobrou a zlou.
Dovolte si s důvěrou pustit svou loďku po proudu a DOVOLTE SI SLEDOVAT, CO VÁM ŽIVOT PŘINÁŠÍ bez všech pastí a léček vaší mysli, nebo programů, které se vás snaží přesvědčit, že něco musíte.
Dovolte si věřit v laskavou sílu Života, který vám ukáže vše, co potřebujete. Protože vy jste Tvůrci. Vy si to zasloužíte. <3
S Láskou Lenka
ENERGIE ZDE: https://youtu.be/tBAK-cCeDA4




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...