Vztahy s druhým člověkem či s druhými lidmi jsou obrovskou školou v našich Životech. Vždy totiž dokáží prověřit to, co máme uvnitř nás samotných, protože ve své podstatě druzí lidé neexistují, protože to, jak se k nám chovají, je vždy odrazem toho, jaký vztah máme sami k sobě...
Zranil vás někdy někdo? Pak možná víte, jak to bolí a předem útočíte, protože věříte, že nejlepší obrana je útok.
Nebo možná máte jinou strategii... a to tu, že je lepší hrát mrtvého brouka, bolavé věci neotevírat a raději chodit okolo horké kaše a zůstat stažení do sebe. Možná jste příliš plaší ve vztazích a držíte si od lidí odstup, aby vás nemohli ranit. Když máte štěstí, umíte si naopak ty zdravé hranice a vztahy pohlídat. Nebo ještě lépe... umíte konflikty a neshody ve vztazích řešit oboustranně respektujícím a konstruktivním způsobem. Nebo možná máte to štěstí, že jste na správném místě ve správný čas a máte kolem sebe ty správné lidi, kteří jsou na stejné vlně, jako vy a můžete si společně užívat duchovního souznění a porozumění.
<3
Možná se vám dostává lekcí skrze lidi, kteří vstoupí do vašeho Života a zásadně ho promění. Nejčastěji jsou to rodiče, partneři a děti, kteří hrají největší osudové učitele v našich Životech, ale klidně jich můžete mít i více.
Možná máte tolik štěstí, že to všechno prožíváte s někým, ke komu hoříte pravou Láskou, která je vám opětována.
<3
Možná zas tolik štěstí nemáte a Láska se vám vyhýbá...
Ať už to máte ve vztazích jakkoliv... pak mějte na paměti, že vždy odráží kus vaší Duše. Že vy jste ti Tvůrci, kteří rozhodují o tom, jaké vztahy mají. Že je to všechno o vás a ve vás a že vztahy jsou JEN nástrojem k tomu, jak se spojit se svou Duší a najít hojnost a Lásku ve svém srdci, abyste ji mohli žít a tvořit i ve vnějším světě.
Protože kdo má Lásku v sobě a umí si ji dát sám, ten ji umí vidět i venku.
<3
Ať vás Láska, trpělivost, odvaha a porozumění provází, milí Tvůrci
<3
Energie najdete zde: https://youtu.be/Ev75KXtHI_8
Nebo možná máte jinou strategii... a to tu, že je lepší hrát mrtvého brouka, bolavé věci neotevírat a raději chodit okolo horké kaše a zůstat stažení do sebe. Možná jste příliš plaší ve vztazích a držíte si od lidí odstup, aby vás nemohli ranit. Když máte štěstí, umíte si naopak ty zdravé hranice a vztahy pohlídat. Nebo ještě lépe... umíte konflikty a neshody ve vztazích řešit oboustranně respektujícím a konstruktivním způsobem. Nebo možná máte to štěstí, že jste na správném místě ve správný čas a máte kolem sebe ty správné lidi, kteří jsou na stejné vlně, jako vy a můžete si společně užívat duchovního souznění a porozumění.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...