A stejně tak to nepůjde se zavřeným srdcem: své poslání můžeme žít, když se otevřeme Životu. A když se otevřeme Životu, můžeme se otevřít i Lásce (a platí to i naopak). A Lásce se nejlépe otevřeme tím, že se budeme starat o druhé, že o ně budeme pečovat, že BUDEME DÁVAT, ANIŽ BYCHOM NĚCO OČEKÁVALI. Že se otevřeme a nacítíme na druhé, abychom je podpořili a pomohli jim najít to jejich. Díky tomu pochopíme, i co je naším úkolem. Díky tomu si sami budeme moci uvědomit, co chceme a po čem naše
S Láskou Lenka ????????⭐️ www.myjsmeTVURCI.cz https://youtu.be/O_czGKOUCkc




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...