Netěšíte se? Proč? Cítíte se vnitřně rozervaní? Nejraději byste si zalezli o samotě do postele k nějakému filmu, nikoho neviděli, s nikým nemluvili, jen byste zůstali pohrouženi do vnitřní samoty (neplést s osamělostí) a vnitřních obrazů? Tak to udělejte!
Dnes v 13:18 vstupuje Slunce do brány 38 – do brány BOJOVNÍKA – OPOZICE. Tato energie je velmi silně individualistická, zaměřená na naše osobní bitvy, které se ale mohou projevovat skrze druhé lidi.
A tak pokud nejste Guru či Buddha a máte nějaká osobní témata k řešení, je tu pravděpodobnost, že se dostanete do bojové nálady s někým ve vaší blízkosti, kdo vám tato témata ozrcadlí. Pro mě osobně byl Silvestr pár let právě o těchto rozbrojích a napětí, než jsem pochopila, že je tento čas v podstatě nevhodný pro Silvestrovskou oslavu – nebo pro jakoukoliv oslavu. Stále jsme v období zimy: Slunovrat je naštěstí již za námi, a tak jsme se mohli nadechnout a nabrat sílu k dalšímu ponoření se do sebe, abychom našli svou vnitřní záři: Pluto si v bráně 61 – což je brána Vnitřních záhad a tajemství, a hlavně vnitřní pravdy – pobude ještě dlouho, takže nám dá dostatek času k našemu vlastnímu přerodu. Navíc Pluta posiluje i Saturn, který rovněž stojí v bráně 61, takže najít svou vnitřní pravdu a upřímnost je nyní nejen tématem intenzivního přerodu (nebo bolesti, pokud se této změně bráníte), ale také růstu a způsobu, jak nás přimět už konečně žít sebe samé, ve své jedinečnosti a celistvosti bez všech strachů okolo. Podstatou je uvědomit si podstatu těchto bojů: z pohledu prastarých příběhů jde o energii poutníka na křižovatce: jedna Cesta vede doleva a druhá doprava. Která Cesta je správná, to nám může říct pouze a jedině naše vnitřní autorita, náš vnitřní hlas, nikdo jiný zvenku. Jen vy sami jste Tvůrci svých Životů, nikdo nemá tu moc změnit cokoliv, pouze Vy. Tahle energie bojovníka není energií rebelskou: je archetypální energií někoho, kdo je ODHODLANÝ JÍT SVOU CESTOU A POSTAVIT SE TĚŽKOSTEM, OMEZENÍM A PŘEKÁŽKÁM, KTERÉ HO NA JEHO CESTĚ POTKAJÍ. Je o vnitřní síle zaměřené na to NAJÍT SMYSL ŽIVOTA, SVOU CELISTVOST A INTEGRITU A VZEPŘÍT SE VŠEMU, CO BY TUTO CELISTVOST A CESTU MOHLO OHROZIT. Takže pokud jste citliví na svou osobu, vězte, že je to možná právě touto energií těchto dní. Země nyní navíc bude v bráně 39 – v bráně Provokace a překážek. Náš archetypální hrdina totiž nikdy nemá jednoduchou Cestu: hrdinou je vždy ten, kdo se utká s nějakou překážkou, která je větší, než on sám (či ona sama) a nevzdá se, ale naopak najde v sobě sílu zvítězit nad těmito překážkami a vyjít z nich jako hrdina / hrdinka. A právě ony překážky na naší Cestě jsou onou provokací, kterou nás nyní Vesmír volá k tomu, abychom vylezli ze svých ulit a začali jsme žít v souladu se svým pravým já. A příští rok nám těchto „provokací“ k probuzení pošle opravdu hodně, ale bát se nemusíte: postačí, když budete plynout s proudem Života a necháte se jím vést.
Dokážete cokoliv, Tvůrci. Pokud se pro to rozhodnete.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...