Příští týden začínáme připravovat první rozhovor pro
Kongres Zdraví ženy
Více info najdeš na tomto odkazu:
Znáte tuto knihu?
Četla jste jí některá z vás?
Pokud ano, jak se ti líbí cvičení, která jsou v ní uvedena?
Máš k ní nějaké dotazy, na co by ses chtěla zeptat?
A i když jsi jí nečetla, zda tě zajímá, jakými jednoduchými cviky si můžeš dodat/zvednout energii?
Kdy máš pocit, že máš málo energie, kdy cítíš, že ti energie klesá a ty se cítíš unavená, možná někdy i podrážděná?
- je to ted v letních dnech, protože je horko?
- nebo když jsi hodně pracovně vytížená?
- když sedíš dlouho u pc?
- nebo když děláš práci, která tě nebaví
- nebo???? ... dopiš v komentáři 
Nechceš nic zmeškat?
Nech mi na sebe kontakt, a jakmile bude program připravený a začne přihlašování, pošlu ti e-mail.
Tak, abys o všem věděla mezi prvními.
https://akademiezivota.cz/kongres-zdravi-zeny/




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...