Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

E-shopujem

Že jsem se dlouho neozvala?  No už mi to tady pořádně chybělo a teď je chvilka času se vyzpovídat...  Konečně nadešel den D a já statečně dokončila další krok ve své práci. E-shop. Vždycky když jsem na nějaký najela tiše jsem si představovala ten svůj, obdivovala a zároveň i kritizovala.  No už nikdy nebudu. Je to kus práce a taky časově šílená věc, kterou může kritizovat jen ten kdo to má za sebou.  Skloubit čas, práci, rodinu a věc neznámou je trošku náročné, ale věřím až se do toho dostanu bude to fajn.  Hlavně ta prvotní investice... Obdivuji vás eshopari a malé firmy, které v tom pokračují, klobouk dolů a držím všechny palce *heart* Teď ve skrytu duše doufam, že to zvládnu a že to co dělám má smysl a bude se hlavně líbit.  Naplnit ho a zveřejnit do světa je teď mým snem tak vy držte pěsti na oplátku mě. Je v tom pořádný kus srdce.  A tak tady je, malá dílnička s láskou opečovaná, aby dělala radost vám :-* www.kivi-wear.cz Co na ni říkáte? Co by jste rádi viděli? 

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články