Strachů, které nám takto mohou kazit příležitosti je spousta. Třeba
-
STRACH z odmítnutí
STRACH ze zklamání
STRACH z úspěchu (ano, i z úspěchu lze mít obavu)
STRACH z nejistoty a neznámého…ale také
STRACH z nových lidí, mluvení, komunikace, sebeprezentace …
Zkrátka strachů, které nám brání v tom, nevyužít to, co se nabízí, je celá řada.
Jedno je ale jisté.
Pokud je rozhodnutí, nechat DVEŘE zavřené rozhodnutím vědomým, nezaloženým na strachu, pak je vše v pořádku.
Pokud STRACH je ale pánem, který má v rozhodování právo VETA, pak je třeba s ním něco udělat.
Protože STRACH je dobrým pomocníkem, ale špatným pánem.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...