"Duše, které se mají setkat, se stejně nakonec setkají..." Jejich spojení je nevyhnutelné... Ani jedna z duší netuší, kdy k tomuto setkání dojde... Neexistuje návod, neexistuje nic, než jen spřízněnost, která tyto dvě duše k sobě přitahuje, přesto ale obě tuší, že právě toto setkání bude něčím výjimečné... Duše, které se mají setkat, se stejně nakonec setkají... V jeden okamžik, v jeden moment přijde situace, kdy se zcela "náhodně" potkají, přestože se nikdy předtím neviděli a častokrát míjela jedna druhou... Nemají společnou minulost, nemají společnou karmickou vazbu... Tyto duše se do sebe postupně navzájem hluboko otisknou, jedna se noří do druhé a zaujímá své nedílné místo v srdci i v myšlenkách... Ani jedna z duší netuší, proč se to děje, proč tento pocit sílí a roste a proč je najednou tolik zaměstnává... Na začátku byl pouhý sen... Obě duše snily o svém šťastném naplnění... Snily o skutečně prožívané lásce, o skutečně prožívaném vztahu, o souznění... A tento sen najednou nabývá reálné podoby... Srdce každé z těchto duší si nese své předchozí jizvy i zklamání, ale přesto věří... Věří znovu na lásku... Vztahy těchto duší bývají dlouhodobé, protože ony duše dozrály... Dozrály k hlubokému prožívání toho, co je v současné době pro mnohé jen povrchní záležitostí... Z těchto setkání se rodí vztahy, kde je vzájemná úcta i respekt... Volnost i svoboda... Z těchto setkání se rodí vztahy, které jsou nerozdělitelné... Vztahy, které mohou vydržet navždy... Vztahy, které jsou něčím výjimečné a stále jich je jako šafránu... (cit.web)




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...