DOVOLUJI SI PŘIJMOUT SVŮJ STRACH.
Vše se děje pod božskou ochranou. <3 ????????
Všichni máme občas v Životě strach.
Všichni se občas bojíme.
A NENÍ NA TOM NIC ŠPATNÉHO.
Bát se je v pořádku. <3
Ale náš strach by nás neměl paralyzovat.
NEMĚL BY NÁS ZASTAVIT NA CESTĚ NAŠEHO PŘEDURČENÍ.
Je to totiž stejné, jako u všeho: vše je dobrý sluha, ale zlý pán.
ŽE SE TO LÍP ŘEKNE, NEŽ UDĚLÁ?
Tak to vím. Zkušenost je totiž nejlepší učitel. :-D
A tak s vámi dnes sdílím tuto větu, která pomáhá rozpouštět emoční a karmické bloky za vašimi strachy. Pokud máte nějaký strach, opakujte si větu nahoře: "DOVOLUJI SI PŘIJMOUT SVŮJ STRACH.".
U povídání byste neměli cítit nějaký silně nepříjemný tlak či úzkost (šimrání nevadí, nesmí to bolet a taky pozor, pokud užíváte psychofarmaka, ty mohou ovlivnit reakce nervové soustavy, takže spíš toto cvičení nedoporučuji dělat). Určitě vám pomůže, když tuto větu budete říkat v uvolněné pozici s prodýcháváním a zapálenou svíčkou, aby plamen mohl transformovat energii strachu. ????♀️????♀️????
A opakovat si tuto větu můžete tak dlouho, jak budete cítit, že je potřeba.
A pokud vás váš strach zajímá více, víte, že u rozšířeného výkladu vašich energií se můžeme společně detailněji podívat na to, čeho se bojíte a co s tím můžete dělat?
Pokud vás to zajímá, koukněte a objednejte se na výklad zde https://www.myjsmetvurci.cz/human-design-2/, nebo sledujte stránku, zítra vám ukážu překvapení. :)
Posílám kus odvahy jít Cestou vašeho předurčení a odháním všechny zlé bubáky. <3
Lenka




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...