Téma, o kterém se zatím tolik nemluví - na rozdíl od samotných alkoholiků. Možná nepatří mezi nejveselejší, pro mě má však hluboký smysl se jím zabývat.
Co vyroste z dětí, které od malička čelí domácnosti plné minových nástrah v podobě opilých a nespolehlivých rodičů?
Mají vůbec naději být "normální", šikovné nebo dokonce i úspěšné?
Jsou něčím specifické oproti dětem, které si mohou vodit kamarády domů a nemusí se třást před tím, co zase každou hodinu přijde?
Máte otázky? Znáte někoho takového? Nebo jste se právě poznali sami? Neváhejte mi napsat mail, na whatsapp nebo rovnou zavolat! I dospělý má právo na pomoc a na to stát se sám sobě milujícím rodičem - převzít tak konečně plnou zodpovědnost za svůj život a odpustit si!
Celý text zde, na mém webu:
http://bit.ly/dospěléděti
Můj další článek na toto téma na blogu Linky bezpečí:
https://blog.linkabezpeci.cz/dospele-deti-alkoholiku-osamele-duse-v-betonovych-brnenich/




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...