Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Dnes bez cukru ;)

Krásné ránko dámy. *heart*
Dneska jsme 100 % bez cukru, tak na něj ani nemyslete. ;-) 8-) Den začneme sklenicí čisté vody. Tipy pro dodržení pitného režimu:  
     Každé ráno vypijte minimálně 20 minut před jidlem sklenici čisté vody - 300 ml. Když jste doma, tak si vodu dávejte do půllitru. Pokud jste mimo domov, tak si vždy sebou berte 1,5 l pet láhev Nikdy nemějte sklenici prázdnou, dopijte a hned dolejte. Nepijte jenom když máte žízeň. Jelikož je to už známka začínající dehydratace! Při zátěži nebo teplu je potřeba pít více. Stáhněte si nějakou aplikaci, která vám ten pitný režim bude hlídat.
Pokud máte také nějaký tip, i kdyby jenom konkrétní aplikaci.. Tak se podělte do komentářů, či na stránky na FB: Českomaminkám, skupince Máma ve formě( náš zdroj krásných inspirtivních fotografií a rad:) Přeji Vám krásný a úspěšný den, snad se moc neupečeme ;) má být hic...:-)  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články