Dětské dušičky se radují z maličkostí. Maličkost je pro ně velká věc a pro nás maličkost... Pamatuji si na své dětství, když jsem od rodičů dostala propisku. Bylo mi 10 let a rodiče mi dovezly z města propisku, bylo to překvapení a byla jsem tak šťastná, jako by mi daly auto :).
Jak na to? Někdy opravdu stačí úsměv na Vaši tváři, který budete rozdávat ostatním bezpodmínečně a uvnitř Vás ucítíte radost ze života. Každá maličkost Vám rozjasní Vaši tvář úsměvem a začnete si přitahovat do svého života lidičky s úsměvem na tváři :). Je to velmi jednoduché, ale krásné :). Život je najednou nějak lehčí, už nemusíte bojovat, vše Vám jde od ruky a tak nějak samo. No není to krásné? :) Formulka, kterou používám: "Změním to, co změnit můžu a přijímám věci, které změnit nemůžu."
Navíc, s dobrou náladou jde všechno líp *heart*
Život utíká rychle, tak proč ho neprožít spokojeně?
Je milé, když se prodavačka v supermarketu usměje a popřeje mi hezký den.
Je skvělé, když se řidič autobusu usměje.
Je krásné, když se já usměju na kohokoliv a změním mu náladu na celý den *heart*
Je krásné, vidět děti si hrát, skotačit, smát se *heart*
Smích léčí *heart*
Pojďme se naučit radovat ze života.
S láskou napsala, Kristi♥




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...