Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Zápisník RADOSTI

Zdravím ženy, ráda bych se s Váma podělila o pocit z deníku. Konečně se mi podařilo směnit získané body za něco co se bude hodit.Vybrala jsem deník a těšila jsem se že ho zabalím pod stromeček.Balíček přišel ,deník vybalen a celkem mě překvapil. Překvapil mne jak tím kolik má listů,prostorem kde je možné zapisovat své postřehy,zážitky atd.,samozřejmě kladně :-D ...ale taky motivačními texty,nápady jak si každý den zpříjemnit.Musím říct,že jsem se jen po prolistování usmívala,ne tak pokud bych se pustila do psaní a časem opět do nahlídnutí.Každopádně je to opravdu deník RADOSTI a to mě moc těší.Co víc by jsme chtěly než si radostně užívat každý den po celý rok.Pokud k tomuhle deník pomůže mému obdarovanému,není co více si přát...:-)   ...jen jsem měla nutkání si ho ponechat a užívat si radostný rok sama *gift*

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články