-
Úsměv, smích a dobrá nálada.
Pozitivní přístup k životu.
Před pár dny jsem byla vytočená, smutná a cítila jsem bezmoc a lítost mísící se se vztekem. A protože se z toho potřebuju vypsat, tady máte…
Se spoustou věcí se dokážu smířit. Patří mezi ně všelicos. Ať už to, že nenavštívím naprosto každou zemi ve světě. Že neobletím zeměkouli, natož Měsíc. Že se ze mě asi nestane hvězda typu Billie Eilish (kterou neskrývaně obdivuju a miluju za její cestu a za to, jak je svá, přes její vytahaný oblečený, hudbu a vyplazený jazyky). Na co si ale nezvyknu a nestane se pro mě normálním, je…
…neodpovědět na pozdrav v obchodě.
…chovat se k druhým lidem jako k mému úhlavnímu nepříteli.
…lhát a pomlouvat.
…urážet jen proto, že si v sobě nosím nenávist a ublížení.
…faleš.
…nespravedlnost.
A co mě dokáže zvednout ze židle je, když někdo pomlouvá a vymýšlí si (na lži je vlastně pomluva založená).
Zakládám si v životě na dvou pro mě důležitých věcech:




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...