Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

DEN MATEK - svátek, který by se měl oslavovat každý den

    DEN MATEK je den, kdy se vzdává pocta maminkám a mateřství. V tento den dávají děti svým matkám dárky, většinou vlastnoručně vyrobené. Obdobné svátky po celém světě existovaly už dávno v historii, např. ve starověkém Řecku se slavil svátek plodnosti a matek, spojený s uctíváním pohanské bohyně Rhey = Kybelé, matky bohů.  -  Mám moji milovanou maminku, bez které bych nebyla já, ani moje dcery.... nedávno maminka oslavila 80.narozeniny a říkáme si často , jak se máme rády! Bez maminky by jste nebyli VY, řekněte hned své mamince, že ji máte rádi, vezměte telefon a zavolejte jí to, vykřičte to, ať je kde je, její energie je stejně stále s Vámi a hlavně ve Vás!!! - Jsem maminkou dvou úžasných dcer, díky kterým jsem poznala, co je to mateřská láska a co je pro mě v životě nejdůležitější!!! - Přeji každé ženě, která děti má, nebo bude mít, nebo se o někoho stará s mateřskou láskou a trpělivostí, a nebo si jen hrála v dětství s panenkami na maminku - všem přeji HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, RADOSTI a LÁSKY!    Ve své práci se setkávám s lidmi, kterým pomáhám řešit jejich problémy - podívejte se na mé stránky:    Je to již nějaký pátek, kdy se na mě obrátila dvojicce mladých lidí, kteří měli mezi sebou několik nevyjasněných otázek a jednou z nich bylo i mít, či nemít děťátko. Nejdříve jsem si je pozvala oba a dala jim vyplnit malý test, kde oba odpovídali na stejné otázky a pak chodili každý sám a pracovali jsme s každým samostaně.... Po několika terapiích, kdy jsme se probrali vše, co tento mladý pár trápilo, se v jejich životě stalo několik nemalých změn a oni si si nyní užívají život takový jaký chtějí a jde jim to moc dobře. Musím pochválit OBA, ale zvlášť Jakuba, protože většinou chodí ženy a víc chtějí řešit partnerský život. Nevím, proč muži nechtějí pomoci, jde přece o společný život a někdy stačí tak málo, někomu se svěřit, podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a ... Nejsem pak zastáncem ženy ani muže, ale jejich hezkého života a hlavně dětí, které si zaslouží žít v klidu a spokojenosti, stejně jako každý!!!!  Protože k sobě byli upřimní, děkuji jim za jejich důvěru a krásným výsledkem je i to, že když jsem se nedávno ptala, jak se jim daří, odpověděli mi takto:  Ano, všichni zdraví a spokojení! Jsme v půlce těhotenství....už se těšíme....  Jo jo, už JSME si několikrát říkali, že je to štěstí že JSME vás poznali. A teď si to užíváme, díky vám a dlouhé cestě, která chce ještě dopilovat, ale s vámi se toho nebojíme :) CO K TOMU DODAT?! Krásný každý den
Vám přeje
Váš kouč Marie Kostelecká www.mariekostelecka.cz    TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI   "Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu."   Další články: http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy   

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články