DĚJE SE TI NĚCO, CO BOLÍ?
Pak se neboj té bolesti.
Ta bolest Tě jen učí.
Vede k Tě do míst, kde dřímá Tvé pravé já.
Vede k Tě do míst, která potřebuješ otevřít, pofoukat a PROMĚNIT VE SVOU SÍLU.
Vše, co teď prožíváš, Tě připravuje na to, co přijde.
Vše, co teď prožíváš, MÁŠ SÍLU ZVLÁDNOUT.
A jak to vím... jednoduše... protože pokud právě trpíš, tak to není za trest...
JE TO PROTO, ŽE MÁŠ SÍLU NA VÍC, NEŽ SI MYSLÍŠ. <3
Hledej a najdeš.
Pros a bude Ti dáno.
Vytrvej, pracuj na sobě a objevíš vše, co potřebuješ.
MÁŠ NA TO.
TY TO DOKÁŽEŠ.
PROTOŽE TY JSI TVŮRCE. <3
S Láskou Lenka
Pokud chcete najít to, co vás bolí a trápí, jsem tady pro vás.




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...