Dvojnásob potom když vím, že je proces poradenství přínosný skutečně oběma stranám. Dbám o to, aby se klient mohl cítit bezpečně a mohl být naprosto sám sebou - i se všemi svými pocity, myšlenkami a názory.
"Poradenství hodnotím pozitivně. Už několikátý týden mi dává pocit, že se život dá zvládnout a že nemusím být na všechno sama. Jsem ráda, že jsem se k paní psycholožce objednala. Nejvíc se mi líbí, že nehodnotí a dobře naslouchá. Nebojí se také říct, co si o situaci myslí. Děkuji."
Andrea, 27, Praha
"Paní psycholožka umí naslouchat. Celé sezení projevovala aktivní zájem o to, co říkám."
Kamil, 37 let, právník
Dále je pro mé klienty ze zpětných vazeb nejdůležitější:
- objektivní pohled na jejich situaci
- podpora během celého procesu
- přijetí jejich pocitů a stavů namísto hodnocení a souzení
- důvěrné prostředí, ve kterém se mohou uvolnit
.png)




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...