Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Většina lidí trpí pocitem viny a sebenenávistí

Jak uvádí Louise L. Hay ve své knize "Miluj svůj život": "Naprosto každý, koho znám nebo koho jsem léčila, trpí do určité míry pocitem viny a sebenenávistí.Oč více sebenenávisti a pocitu viny vůči sobě chováme, tím méně se nám v životě daří. Čím méně sebenenávisti a pocitu viny, tím se nám po všech stránkách daří lépe."

Nejniternější přesvědčení všech pacientů bylo: "Nestojím za nic." A další častá přesvědčení zní podobně, například "Nedělám toho dost" nebo "Nezasloužím si to". Tímto způsobem trestáme sami sebe. Jsou-li tato přesvědčení velmi silná, jak byste mohli žít láskyplný, radostný, úspěšný a zdravý život? Vždyť vaše převládající přesvědčení tomu bude neustále bránit. Nikdy to nepůjde tak, jak chcete, neustále vám někde něco nebude vycházet.    Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život Foto: Pixabay

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články