Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Čas na sebe

Často slýchám ženy říkat, jak mají málo času a že nemají prostor na to věnovat se samy sobě. Přitom někdy je málo více ???? Ta chvíle po probuzení a ten prostor těsně před usnutím je čas, který nám umožňuje být samy se sebou. Jsou to chvíle jako stvořené k relaxaci, meditaci, zapisovat si do deníku nebo se věnovat jiné kreativní činnosti, dopřát si relaxační koupel nebo jen tak být a dívat se kolem sebe. ????‍♀️ Tento čas je o to cennější, pokud jste každý den v jednom kole a spíš dáváte ostatním než sobě. Vždyť každý den na nás působí tolik vlivů a informací.
Raději zatelefonujte samy sobě, do svého středu a zeptejte se, jak se ve svém středu - pánevním dnu - cítíte fyzicky, emočně, energeticky... Možná budete překvapeny, co vše vám krátké chvíle strávené samy se sebou a v dialogu s vámi přinesou a přijdou k vám z nitra i odpovědi na otázky a návody, jak pečovat o sebe.

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články