Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Boj je podstatou života. Kdo nebojuje, nemůže ani zvítězit...Co chceš, můžeš....

  Když jsem měl 20 let, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když jsem měl 30 let, občas jsem si myslel, že má docela pravdu. Když mi bylo 40 let, tak jsem si myslel, že to byl celkem moudrý chlap. A když jsem měl 50 let, řekl jsem si: kdyby tu tak byl a poradil mi!     Tomáš Baťa     Co chceš, můžeš.  
Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.
Snažte se dělat věci nejlépe na světě a svět si vyšlape cestičku k Vašim dveřím.   Lidí se nebojme, ale sebe.
Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.   Nenapodobovat, být v čele!   Boj je podstatou života. Kdo nebojuje, nemůže ani zvítězit.   Najít správný směr, mezi opatrností a odvahou je to největší umění.   Přímé jednání patří mezi prvotní podmínky úspěchu! Avšak jenom dobrý člověk může jednat přímo, a pouze dobrou, všem užitečnou práci možno konati před celou veřejností. Přímé, prosté jednání budí v lidech všechny dobré instinkty. Jednáš-li otevřeně s úmyslem posloužit lidem, tvůj úspěch je neodvratný.  

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Festival žen pro budoucnost: Mezinárodní mírový den žen inspiruje dialog a jednání

Související články