Jak často se věnujeme něčemu, co nás baví? Mars ve Štíru Zklamání, truchlení, ztráta radosti, odmítání změny, citová vyprahlost,deprese. Toto všechno můžou být pocity na úrovni našich emocí. To jsou pocity, které nás mohou zbavovat naděje, také tu je opět téma sebedůvěry. Věříme dostatečně sami v sebe? Je to i téma vztahů, protože často vstupujeme do vztahů, protože nechceme být sami a snažíme se tím zaplnit nějaké místo, kde pocit'ujeme určitý nedostatek. Zklamání z toho, že se nám neplní naše tužby. Jak z toho ven? Vždy dostaneme pouze to, co máme rozvinuto sami u sebe. Proto se radujme ze života, jako malé děti . Rada na závěr : Je nám pomáháno. Věřme, mějme víru a naději. Na nic nejsme sami.
Nezapomínejme, že cesta je cíl....
Jaké jsou naše životní hodnoty? Co nám dává sílu?
Odpust'me a propust'me, to co již nemůžeme změnit.
Mějme soucit také sami se sebou.
Co víme, že máme udělat?
Zdroj: Black Moon Astrology, Moudrost duše




-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...