U této komedie jsem si totiž parádně odpočinula, což byl víceméně účel a neskutečně se mi líbilo obsazení herců….v hlavních rolích:krásná éterická slovenská herečka Kristína Svarinská, Matouš Ruml, kterého jsem tam jako ulízaného slušňáka vůbec, ale vůbec nepoznala, Miroslav Donutil, stvárnil příjemnou otcovskou roli, Jakub Prachař, který sehrál totálního snobského blbečka s notorickým sklonem k děvkařství a tečku tomu dodal s téměř nulovým scénářem Jan Dolanský, který byl od začátku filmu, až do konce, neustále zhulený :-D Film, jako pohodový tip, dávám do placu ;-)
Mějte krásný start do nového týdne :-)
Mary





-scaled-e1777480317930.jpg)




Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...