Tetování - význam dítě
Ahoj, ať už máte tetování spojené s dítětem/dětmi nebo ne přemýšleli jste nad obrázkem nebo tam hodili jen jméno + datum?
Upřímně... Vždy jsem si přála si dát tetování s obrázkem. Působí to na mě lepším dojmem (možná je to i díky tomu, že mám už na sobě dost nápisů).
Napíšu vám, jaká tetování mne zaujala ;-) jednou jsem viděla holý strom (na stránkách jednoho tatéra) a z toho stromu padaly lístky a v nich počáteční písmeno jména dítěte. Byly celkem 4. Další velkou růži a pod ní malý růžičky... Zase podle počtu dětí...
A každý zná zvěrokruh... Jak by se vám líbil čínský? Nebo dokonce podle Starověkého Egypta? Mě to zní super :-) obzvláště ten egyptský...
Mimochodem ten egyptský je trošičku složitější (s názorněním bohů) než čínský s zvířetem a třeba ve vodě (což mám já za znamení, ne že takové tetování mám)









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...