Extravagantní módní trend: Ponožky v sandálech a conversách
Ponožky v sandálech bylo, je a bude vždy diskutované téma, ale módní návrháři vyhrožují, že se stanou módním hitem :-)
Společnost se rozděluje na ty, kterým to přijde jako vrchol nevkusu, a ty, kteří jsou extravagantní a je jim to prostě pohodlné.
Já se rozhodla pro variantu C a tím jsou ponožky v conversách :-D :-D ovšem pokud k tomu vkusně doladíte zbytek outfitu ;-)
Ponožky s balerínskou sukní jsem sháněla docela dlouho a nakonec jsem je za 79,- zakoupila ještě v šedé variantě v Terranově v obchodním centru na Černém Mostě :-)
Hodně ráda tyto ponožky nosím k TUTU sukni, nebo šortkám, dají se nosit skoro celoročně a řekla bych, že to spíš nosí jen puberťáci a já:-D :-D
Mějte fajn středu.
Mary
FB: https://www.facebook.com/pseudoblogger/
INSTA: https://www.instagram.com/marystyle_pseudoblogger/
www.martinaausova.cz

foto: Mary Aušová









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...