Micelární voda 3 v 1 od Garnier nezklamala. Dobře vyčistí pleť a hlavně velmi dobře a lehko odličuje. To je to , co v mé kosmetické taštičce vzdy potřebuji!
Chystám se na do práce, na často vyjíždím i cesty jak pracovní , tak dovolenkové a cestovní lahvičky s micelární vodou jsou naprosto dokonalé. Minibalení se krásně vejdou i do mé kabelky. Jsou vžd po ruce. A hlavně nezaberou moc místa.
KLasické zavíraní je super, dobře těsní, takže vím, že se po doklapnutí víčka nerozlejí, dobře se otvírají. Mám ráda takovéto !miniatury! A protože make up používám denně, zařadila jsem i micelární vodu do své denní rutiny.
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...