Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Den, kdy se mám ráda OLOMOUC: zazpívá Lucie Navrátilová. TERMÍN AKCE SE PŘESOUVÁ (NAŘÍZENÍ VLÁDY KORONAVIRUS)

Zpívání se věnovala již od školky, poté navštěvovala pěvecký sbor Music Bodo a následně soukromé hodiny zpěvu. Kromě vystupování na koncertech zpívala i na charitativních akcích provázené Ivanem Langerem. V době dospívání se setkala s Jiřím Krytinářem, který ji nabídl spolupráci na projektu Dívám se vzhůru, kde dostala příležitost natočit svou první vlastní píseň u pana Emanuela Gotta, která zazní i na naší akce Den, kdy se mám ráda v Olomouci! Lucie se zúčastnila mnoha talentových soutěží a v létě letošního roku začala spolupracovat se skupinou Freedoom records, se kterou nahrála společnou píseň a natočila k ní videoklip. S touto skupinu v minulém roce také vystupovala jako předskokan známého slovenského interpreta Ega. V následujících měsících jí čeká dotočení své nové písničky a spoustu dalších projektů a my jsme rády, že si na nás udělá v Olomouci čas! Den, kdy se mám ráda 14.3. Galerie Šantovka Olomouc

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Jak se cítit sexy každý den. 10 jednoduchých změn, které přinesou výraznou změnu

Související články