Podzim je období, kdy tvoříme, plánujeme, předěláváme, zařizujeme. I dnes. V tento významný den. *heart*
Tohle je stěna naší pražské Pracovny. Líbí se vám? Inspirujte se. Každý rámeček je originál, stejně jako každá fotka. A právě každá fotka a každý rámeček mají pod sebou svá malá tajemství. Dozvíte se z videa! :-D
Nejsme však jedinou Pracovnou, která se stěnou pyšní. Mají je i všechny regionální. :-) Každá svou. Originální.
Už víte, co si na stěně vytvoříte vy? :-)*heart* Pochlubte se nám fotkou, těšíme se na vaše výtvory :-*



Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...