Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Den, kdy se se budu mít ráda poprvé v Brně, popáté v pořadí.

Děkujeme Avionu Shopping Park Brno za krásné přijetí! Bylo to příjemné, inspirativní a podnětné setkání pro všechny zúčastněné. Pro nás nový směr, kam se rozhodně i příští rok vydáme!  Děkujeme všem zapojeným odborníkům, hostům, partnerům a zúčastněným ženám i jejich mužům! *heart* Za rok na viděnou zase v Brně!    

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Dárek pro paní učitelku či učitele na poslední chvíli? Inspirace, která potěší a poděkuje

Související články