víme, že může být i víc. Zvláště, když mému smutku
právě Ty nastavuješ líc, když tíhu z ramen sejmeš
a neseš o kousek dál, když umíš počkat, až opustím
přehluboký svůj žal. Ty otřeš mi slzy, aby
oči zářily mi znovu zas, Já hladím Tvoje bolístky
a vracím tím tak čas. Po všechny dny s Tebou já
smíchu mám v duši dosti, pohledy naše navždy propojí
upřímná pouta hravé radosti. Ty znáš a přijímáš každý
minulý můj hřích, Já vím, že ani jeden
z nás nežil jako mnich. Chtějme dokázat, že
smíme stát si po boku, svou Lásku berme jako
největší a nekonečnou záruku...









Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...