Je to už pár let, co jsem dostala od kamarádky
ke kulatým narozeninám vstupenky do pražské ZOO.
A tak jsme se tam museli vydat, abychom ten krásný a jistě drahý dárek využili.
Vlastně to byly vstupenky do ZOO, Botanické a na Trojský zámek.
Byla zářijová sobota a my jsme od nás ze Západu (Čech) vyjeli brzy ráno,
abychom toho stihli co nejvíce.
Před ZOO jsme čekali ještě před otvírací dobou,
a už jsme stáli frontu :-).
Zoologická zahrada je otevřená od září 1931,
za pár let bude slavit krásnou STOVKU :-).
Jde o zahradu s moderními pavilony a expozicemi,
která se snaží představovat zvířata v podmínkách,
které se co nejvíce blíží jejich přirozenému prostředí,
což umožňuje její členitý terén.
Brzy jsme zjistili, že projít celou zahradu
a ještě stihnout botanickou nebo zámek,
je nad naše síly.
Všude bylo kam se dívat, kam zajít.
Také jsme se museli zastavit a dát si něco k jídlu,
studené pití, protože přesto, že bylo již září, ten den dosáhly teploty přes 30°C.
A tak jsme byli rádi, že jsme ve zdraví "dali" zvířátka
a Botanická nebo zámek na nás teprve čekají...
Hudlenka
Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...