Konečněěě!
Chápete, že jsem tu nikdy nebyla?
Jeseníky! Nádherná příroda, spousta míst, které musíte vidět a já teda ještě rozhodně nestihla.
Pokud jste četli můj článek o Run Tour (
musíte přečíst), tak víte, že jsem byla v Kopřivnici a to už byl defakto kousek směr Jeseník.
Sice jsem tu byla na skok, ale ten víkend byl dokonalý.
Mrkni na moje video-zde!
Ubytko jsme s přítelem měli v nových apartmánech (
6bits Apartments) a kdybych mohla, snad tu i bydlím. Předem nám totiž poslali číselný kód, který byl vstupem pro všechny vstupy v areálu a budově...prostě
žádné klíče, žádná kartička! Parkoviště velké, wifi frčela naplno bez problémů a bylo tu útulno.
Vybavený apartmán s kuchyní (talíře, hrníčky i otvírák, o kávovaru ani nemluvím- byl tu!!!, ložnicí, TV) a dokonce jsme měli i terásku. Řeknu vám, káva ráno na terásce, pro lidi co bydlí v garsonce bez balkónu, je takové pohlazení na duši!

I když byl apartmán skvěle zařízen, musela jsem vyrazit ven,
poznávat okolí.
Výšlap z centra směr
"horní část" tj.
Lázně Jeseník a rovnou k hlavní budově Priessnitzovi lázně. Dokonalá stavba! Už jsem se tu viděla jako
"švihák" lázeňský, pohoda, kávička, oplatky.
Oplatky jsem samozřejmě měla a poté jsem navštívila i místní kavárnu (Vinckovo), kterou si
rozhodně zapište, až tu budete, protože zde mají ty
nejlepší dortíky a limošky. A obsluha milióny hvězdiček!!!!

Po dortíku to chtělo spálit kalorie, tudíž jsme se rozhodli prozkoumat areál lázní a mě zaujal
Balneo park!
Balneo park, postavený v přírodním areálu
je evropským unikátem, protéká tu
léčivý pramen a pro lidi jako já, je to otužovací výzva, která stojí za to a moc mě to bavilo. Vlezla jsem to té ledové vody asi 5x!!!!
Kdo tu bude déle, rozhodně je skvělé se parkem procházet denně, relaxovat a
"dýchat" tuto skvělou atmosféru a uzdravovat tělo i duši.

V lázeňském areálu je klídek, ale když se zase procházkou vydáte do města, je tu rušněji. Náměstí, obchůdky, potraviny, a když máte štěstí je tu pouť a v létě je otevřené koupaliště, které má moc hezký areál.
A kdo je kávoholik a má letošní
Knihu kaváren, tak tu má
jedno kafe ZDARMA a razítko do knížky v Ennea Caffé!
A mě už jen napište, jak jste si to tu užili a kde jste všude byli. Domluveno?
Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...