Ženy s.r.o.
ReceptyBlogySoutěžeOtestovánoVyhledávání

Znáte Landek? Petr Bezruč ano

Narodila jsem se v Opavě, do 22 let jsem žila v Ostravě a toto město se mi dostalo pod kůží více, než jsem si sama sobě schopna přiznat. Jsem prostě "Ostravanda" tělem i duší. Už spoustu let žiji na jižní Moravě. Ale shlédnutí filmu Dukla  mne zase vrátilo domů. Landek Park - skvělé místo na strávení pěkného dne.  Nejen muzeum, ale i lanové centrum je lákadlem pro děti. Expozice je , aspoň podle mne, zajímavá, "sfáráte pod zem, projdete si sloje, dostanete přilby se světly".  Aspoň naši kluci byli nadšení. Součástí expozice je i část věnovaná záchranářům. I u nás v rodině jsme prožili "důlní neštěští." Každopádně Landek stojí za shlédnutí - pokud máte cestu kolem, zastavte se a přijďte se podívat, jak žili a pracovali havíři, jak nebezpečné bylo jejich zaměstnání a jak na tom svého času byla "Černá Ostrava". Stojí to za to,

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte .

Načítání komentářů...

Kafe, balneo a super ubytko v Jeseníkách

Související články