Miluji Plzeň *heart*
Miluji Plzeň, protože je plná zeleně
(sady, parky, stromy uprostřed města, prostě krása)
Miluji Plzeň, protože je krásná
Miluji Plzeň, protože je historická
Miluji Plzeň, protože je moderní
Miluji Plzeň, protože má Spejbla a Hurvínka
(Nejsou jen zde v Šafaříkových sadech, ale další sochy S+H najdeme i na Náměstí Republiky,
kde sedí na lavičce)
Miluji Plzeň, protože má krásné nádraží
(po celkové rekontrukci, kdy se zachovaly historické prvky Hlavního nádraží)
Miluji Plzeň, protože jí protéká 5 řek
(Radbuza, Úhlava, Úslava, Mže a Berounka)
(na fotu se nachází Denisovo nábřeží a řeka Radbuza)
Miluji Plzeň, protože má krásné náměstí
Miluji Plzeň, protože její Katedrála sv. Bartoloměje má nejvyšší
kostelní věž v České republice- 103 m vysokou

A tak bych mohla se svým vyznáním jednomu z nejhezčích měst
v naší republice pokračovat.







Komentáře
Pro přidání komentáře se musíte .
Načítání komentářů...